Norges Bedriftsidrettsforbund

Norges Bedriftsidrettsforbund

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 27 Mai
kl 16:30 - 18:30
Steinkjer Bedriftsgolf
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Midjo Golfbane Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 15. Mai 2019
Når: Mandager fra 17.30 og utover med oppstart…
Man 27 Mai
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 5
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Terje Løvåsvei 10 Samlingsplass blir ved Sparebanken Sør Amfi…
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 27 Mai
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Spelhaugen 22 Hordaveg BIL innbyr til…
Tir 28 Mai
kl 14:00 - 17:30
Hvitløypa
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Solbergveien
Påmeldingsfrist: 27. Mai 2019
Hvitløypa har vært ei løype…
Tir 28 Mai
kl 15:00 - 17:30
Varden Trimkarusell 5. løp - Steen Hansen Maskin
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller…
Tir 28 Mai
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 7. løp Fjære skole
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Bringsværveien 11 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 28 Mai
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P7 OBIK / AB løp 2
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P7 OBIKDato: Tirsdag 28. mai kl.…
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 6, Arve Hagen BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 6 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 19:00
Kretsting
Rogaland bedriftsidrettskrets   Møte   Forus Sportssenter
Påmeldingsfrist: 26. Mai 2019
Kretstinget er vårt årsmøte,…
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med forskjellige…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertseter Sted: LambertseterØvelser: 100m –…
Tir 28 Mai
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Brekko
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Stavanger OK Løpssted: Brekko …
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 2, Oppl.Bet. BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 2,…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 7, Stavåsrunden
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 7 Dato: Onsdag 29.mai Arrangør:…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 1
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Darbu, Dunserud
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 6
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Larveveien 29 Sted: VearLengde: 3,2km 4,6km og…
Tor 30 Mai
kl 09:00 - 14:00
Drammenselva Rundt
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Sykling   Årets hyggeligste familiearrangement! Bli med og…
Tor 30 Mai
kl 15:00 - 18:00
Kongsvingerrittet 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Sykling   Velkommen til Kongsvingerrittet…
Man 3 Jun
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 6
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Levermyrveien 32 Samlingsplass er ved Levermyr stadion. Merket fra…
Man 3 Jun
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Bike & Run 2019 Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Annet   Strandvegen 100
Påmeldingsfrist: 27. Mai 2019
Bike & Run er en lavterskel folkehelsestafett…
Tir 4 Jun
kl 15:00 - 18:30
5 topper
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Lunderød 60 Vi arrangerer for 3. gang langløpet 5…
Tir 4 Jun
kl 16:30 - 18:45
Rulleskikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   Storås langrennsarena Velg nivå: Nybegynner eller…
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P8 OBIK / AB løp 3
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P8 OBIK / AB løp 3Dato:…
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 7, SpareBank 1 Østlandet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 7 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 4 Jun
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 3, Madshus BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 3,…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 8, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 8Dato: Onsdag…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 7
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Essoskogen Løypebeskrivelse: Ved 200 m svinger…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Skeievegen 100 Bergenslærerne B.I.L. innbyr til…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør Vagleskogen, stafett
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Ganddal ILLøpssted:…
Ons 5 Jun
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Vikseterveien 18,
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: StovnerØvelser: 100m – 400m…
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Motbakkeløp, StrandtorgetLengde:…
Tor 6 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 9. Arild's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fant Olsen / Baneheia Velkommen til Arild's løype Arrangører:…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P9 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P9 OBIKDato: Torsdag 06. juni…
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 6
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Øvre Sund Bru Sted: Drammen Sentrum (Start og mål ved…
Tir 11 Jun
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 8. løp Åsbieskogen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Åsbieveien 25 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 11 Jun
kl 16:00 - 17:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P10 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P10 OBIKDato: Tirsdag 11. juni…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingsfrist: 11. Jun 2019
Påmeldingen gjelder fra 23. april til 11.…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 8
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   BDO - milaEgen info kommer
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 8, Løten Kommune
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 8 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med forskjellige…
Tir 11 Jun
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 9, Domkirkeodden
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Hamar Gå-Joggen løp 9Dato: Onsdag 12.…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Rulleski 2019 renn 2
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 4, Bentler BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 4,…
Ons 12 Jun
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Landfalltjern
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Tor 13 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 10. Hennig-Olsen løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Jegersberg Velkommen til Hennig Olsen Is løpet Arrangører:…
Tor 13 Jun
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 13 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P11 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P11 OBIKDato: Torsdag 13. juni…
Lør 15 Jun
kl 10:00 - 17:00
Innebandycup
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12 Velkommen til innebandycup 2019!15. juni…
Man 17 Jun
kl 16:30 - 18:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 7
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Dalenveien 565 Samlingsplass blir ved Dalen misjonshus. Merket…
Tir 18 Jun
kl 07:00 - 09:00
Morgenyoga i Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Jernbanealleen 11 Yoga - summer edition! Vi starter 8 sommerdager i…
Tir 18 Jun
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 9. løp Nedenes
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Natvigveien 1 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P12 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P12 OBIKDato: Tirsdag 18. juni…
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 9, IF / Elverum OK
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 9 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertseter Sted: LambertseterØvelser: 200m –…
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 5
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Femte løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Tir 18 Jun
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 10, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 10Dato: Onsdag…
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 5, Oppl.Bet. BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 5,…
Ons 19 Jun
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Strømsø
Tor 20 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 11. Repstad løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Kvernhusvannet Velkommen til Repstad…
Man 24 Jun
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 8
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Østre Tromøyvei Samlingsplass blir ved Sandnes skole. Merket fra…
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P13 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P13 OBIKDato: Tirsdag 25. juni…
Tir 25 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 10, MjøsaO
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 10 i Orientering sesongen 2019!…
Ons 26 Jun
kl 15:00 - 18:00
Sommerskogsløpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Møllevannsveien 50
Påmeldingsfrist: 25. Jun 2019
Halvmaraton fra Stemmen(Øvrebø) -…
Ons 26 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 11, Moskogen, Moelv
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 11Dato: Onsdag…
Ons 26 Jun
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 6 (KM), Hydal BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne (KM)! Stenve nr…
Ons 26 Jun
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: StovnerØvelser: 60m – 1000m…
Tir 2 Jul
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 11, Hamar Post
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 11 i Orientering sesongen 2019!…
Ons 3 Jul
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - DnV Sommer
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Dato: Onsdag 03.07.2019Arrangør: Veritas
Ons 10 Jul
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - DnV Sommer
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Dato: Onsdag 10.07.2019Arrangør: Veritas
Ons 17 Jul
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - DnV Sommer
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Dato: Onsdag 17.07.2019Arrangør: Veritas
Ons 24 Jul
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - DnV Sommer
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Dato: Onsdag 24.07.2019Arrangør: Veritas
Tir 30 Jul
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 12, Hamar Post
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 12 i Orientering sesongen 2019!…
Ons 31 Jul
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 12, Domkirkeodden /Hedmarksmuseet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 12Dato: Onsdag…
Ons 31 Jul
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - DnV Sommer
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Dato: Onsdag 31.07.2019Arrangør: Veritas
Tir 6 Aug
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 13, Vegvesenet / Vang OL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 13 i Orientering sesongen 2019!…
Ons 7 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 13, Klukhagan Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 13Dato: Onsdag…
Lør 10 Aug
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim Høst
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Nardoveien 12 Bedriftsidretten og Trondheim Biljardsenter…
Tir 13 Aug
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 10. løp Brekka
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Kjerkedalen Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 13 Aug
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 14, Mjøsa Retail / Løten Mølle
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 14 i Orientering sesongen 2019!…
Ons 14 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 14, Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 14Dato: Onsdag…
Ons 14 Aug
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 7 Veidekke BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 7,…
Fre 16 Aug
kl 18:00 - 20:00
Tour of Mjøsa
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Tour of Mjøsa - Norges første…
Man 19 Aug
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 19 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Tir 20 Aug
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 11. løp Asdal
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Lunderød 60 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 20 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 15, Løten Kommune
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 15 i Orientering sesongen 2019!…
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 6
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Sjette løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Tir 20 Aug
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen (og Triathlon) løp 15, Jessnes ved Jernb
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 15Dato: Onsdag…
Ons 21 Aug
kl 17:00 - 18:30
Lerdueskyting Stevne 8, Øveraasen BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til leirduestevne! Stenve nr 8,…
Ons 21 Aug
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 9
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Teieskogen Sted: TeieskogenLengde: 3 og 6 km(ro…
Ons 21 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Kanthaugenløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Birkebeiner SkistadionLengde: 6kmAnsvarlig…
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Flømyrløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Skurvbrua, NordseterveienLengde:…
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 7 (motbakkeløp)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Spiralen Opp (motbakkeløp)Lengde:…
Søn 25 Aug
kl 19:00 - 22:00
Bordtennis bedriftserien
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Man 26 Aug
kl 16:30 - 23:30
Bowlingserien 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling - Sandsli og Bowling1 Vestkanten
Påmeldingsfrist: 10. Jun 2019
Bedriftsliga - Bowling:Bli med på…
Man 26 Aug
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 26 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Tir 27 Aug
kl 16:00 - 18:30
Førstemann til Granestua
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Tirsdag 28. august er det klart for det…
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 16, Byggmakker / Vang OL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 16 i Orientering sesongen 2019!…
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 27 Aug
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 22:00
Mix-Volleyball serie 2019-20 Haukelandshallen
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haukelandshallen, St. Olavs vei 50
Påmeldingsfrist: 16. Jun 2019
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…
Ons 28 Aug
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 16, RVT, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 16Dato: Onsdag…
Ons 28 Aug
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 10
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Larveveien 29 Sted: VearLengde: 3,2km 4,6km og…
Ons 28 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Vegmuseumsløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Vegmuseet, HunderfossenLengde: 3,5km /…
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 8
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Landfalløybrua Sted: Åssiden ElveparkLengde: 5 km (10 km…
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
DHL-stafetten Oslo 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Frognerparken DHL-stafetten OSLO 4x4 er et stafettløp…
Fre 30 Aug
kl 16:30 - 20:00
NY DATO: Ottestad Bedriftscup 5´er Fotball
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Statsminister Otto Blehrs Veg
Påmeldingsfrist: 4. Aug 2019
Hei og velkommen til Ottestad Bedriftscup i…
Søn 1 Sep
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress 7dentligaen - Fotballserie for studenter . Serien…
Man 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36 Agder bedriftsidrettskrets ønsker…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Gjøvik 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Påmeldingsfrist: 1. Jul 2019
Velkommen til Bowling på Gjøvik for…
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Hamar 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsens gate 12
Påmeldingsfrist: 15. Jun 2019
Velkommen til Bedriftsbowling på Hamar sesongen…
Man 2 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Tir 3 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 12. løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fevik lysløype Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 17, Elverum Kommune
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 17 i Orientering sesongen 2019!…
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 3 Sep
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 4 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 4 Sep
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 17, Brumunddal, ASKO
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 17Dato: Onsdag 04.…
Ons 4 Sep
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 4 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Olympiaparkløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Håkons Hall, øvre sideLengde:…
Fre 6 Sep
kl 00:00 - 01:00
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema   Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Fre 6 Sep
kl 00:00 - 01:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema   Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Fre 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 16. Jun 2019
Håndballserien spilles i fra september til…
Lør 7 Sep
kl 00:00 - 01:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema   Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Lør 7 Sep
kl 09:00 - 20:00
Vestfold Maraton
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Stadionveien 5 Vestfold Maraton er en maraton som passer for…
Lør 7 Sep
kl 12:00 - 18:00
Trondheim Maraton 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Løp   Ingvald Ystgaardsvei 3A TM2019 arrangeres 7.september. Velkommen til…
Søn 8 Sep
kl 00:00 - 01:00
Omberamming
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema   Lagene skal selv kontakte motstander for…
Man 9 Sep
kl 17:00 - 17:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 15. Aug 2019
Spilledager og -tiderAlle kamper spilles i…
Man 9 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Tir 10 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 13. løp Birkenlund
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Heia snuplass Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 10 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 18, Hamar Katedralskole
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 18 i Orientering sesongen 2019!…
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 7
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Syvende løp i Springkarusellen 2019. Du…
Tir 10 Sep
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…
Ons 11 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 11 Sep
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 18, Greveløkka, Ankerskogen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 18Dato: Onsdag…
Ons 11 Sep
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 12
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Torggata 3 Siste løp i Vestfold løpskarusell…
Ons 11 Sep
kl 17:10 - 18:10