Banner Image

Løp 7

Dato : 11.05.2017 Løypelegger : Knut Tindeland L = Løypelegger
Kart :  Mykje Løypelegger : John Arne Bauge D = Disk
Løyper : 3.5 km / 2.1 km B = Brutt
Deltakere: 34 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
Ingen
D42-54
1 Anita Sælevik Aibel BIL 01:20:31 1000
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:49:38 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:52:29 943
3 Anne Grutle Straumøy gård 01:10:28 584
D18-64-kort
1 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:48:26 1000
2 Elin Østensen Marine Aluminium BIL 00:52:15 924
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:31:12 1000
2 Kristian Sørensen Hydro BIL 00:39:41 831
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:30:34 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:31:23 984
3 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:35:41 898
4 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:48:09 649
5 Christian Aaserud Gassco BIL 00:56:46 476
Ståle Berge Haugaland VGS 01:08:23 B 0
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:44:34 1000
2 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:47:46 936
3 Mikal Liknes COWI BIL 00:48:56 913
4 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:53:16 826
H65+
1 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:44:01 1000
2 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:44:58 981
3 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:50:11 877
4 Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 01:01:34 649
5 Lars Kristian Gjerde Telesport BIL 01:03:55 602
6 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 01:14:03 400
John Arne Bauge Haugesunds Avis BIL L 1000
H18-64-kort
1 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:38:10 1000
2 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:39:45 969
Knut Tindeland Block Wathne L 1000
H65-kort
1 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:48:05 1000
2 Tor Roar Pedersen Gassco BIL 01:00:01 762
3 Jakob Fosen Hydro BIL 01:08:41 588
Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 00:59:21 B 0
Aktiv-N
1 Kenneth Westerheim Stord IL 00:28:17 1000
2 Aleksander Jørgensen Haugesund IL 00:38:12 802
3 Kristina Voll Haugesund IL 00:48:21 599
Aktiv-K
1 Jørgen Westerheim Stord IL 00:56:40 1000