Banner Image

Løp 6

Dato : 04.05.2017 Løypelegger : Britt Rameckers L = Løypelegger
Kart :  Vormedal skole Løypelegger : Lars Johann Milje D = Disk
Løyper : 3.5 km / 2.4 km B = Brutt
Deltakere: 43 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Jana-Elena Koser Haugaland kraft BIL 00:39:44 1000
D42-54
1 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:43:50 1000
2 Anita Sælevik Aibel BIL 00:55:09 774
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:44:31 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:45:17 985
3 Inger K. Haavik Haugaland kraft BIL 00:48:49 914
4 Anne Grutle Straumøy gård 01:10:08 488
Britt Rameckers Sjukehuset BIL L 1000
D18-64-kort
1 Elin Østensen Marine Aluminium BIL 00:30:01 1000
2 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:33:14 936
3 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:38:49 824
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:28:55 1000
2 Kristian Sørensen Hydro BIL 00:31:01 958
3 Eivind Kvinge Marine Aluminium BIL 00:35:28 869
4 Christian Brekke Marine Aluminium BIL 00:38:58 799
5 Jan Øivind Holgersen Haugaland kraft BIL 00:42:46 723
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:29:09 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:30:15 978
3 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:32:53 926
4 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:43:31 713
5 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:57:46 428
6 Ståle Berge Haugaland VGS 01:17:04 42
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:38:05 1000
2 Mikal Liknes COWI BIL 00:38:30 992
3 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:43:08 899
4 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:43:56 883
5 Anfinn Paulsen Gassco BIL 00:51:04 741
H65+
1 Erling Haavik Haugaland kraft BIL 00:38:37 1000
2 Ole Andreas Fagerland Gasnor BIL 00:45:32 862
3 Lars Kristian Gjerde Telesport BIL 00:45:33 862
4 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:47:24 825
5 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:48:17 807
6 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 00:51:01 752
7 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 01:01:51 536
Lars Johann Milje Sjukehuset BIL L 1000
H18-64-kort
1 Knut Tindeland Block Wathne 00:30:18 1000
2 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:33:15 941
3 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:34:07 924
H65-kort
1 Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 00:36:48 1000
2 Roald Tellnes Telesport BIL 00:42:29 887
3 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:44:16 851
4 Erik Wee Sjukehuset BIL 00:44:36 844
5 Jakob Fosen Hydro BIL 00:45:35 825
Aktiv-N
1 Kristina Voll Haugesund IL 00:35:28 1000
2 Tore Ruset Alne Haugesund IL 00:40:56 891