Banner Image

Løp 5

Dato : 27.04.2017 Løypelegger : Per Bjarne Myhre L = Løypelegger
Kart :  Byheiene Sør Løypelegger : Anita Sælevik D = Disk
Løyper : 3.0 km / 2.05 km B = Brutt
Deltakere: 46 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Anne Tofte Hydro BIL 00:58:18 1000
D42-54
1 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:55:07 1000
Anita Sælevik Aibel BIL L 1000
D55+
1 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:53:25 1000
2 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 01:03:41 795
D18-64-kort
1 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:34:51 1000
2 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:52:21 650
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:30:57 1000
2 Knut Steffen Kvala HSH BIL 00:31:17 994
3 Eivind Kvinge Marine Aluminium BIL 00:48:41 646
4 Jan Øivind Holgersen Haugaland kraft BIL 00:53:54 541
5 Christian Brekke Marine Aluminium BIL 00:55:59 500
Kristian Sørensen Hydro BIL 00:51:19 D 0
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:30:40 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:33:39 941
3 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:34:09 931
4 Fridtjof Rachor Sjukehuset BIL 00:45:01 713
5 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:45:18 708
6 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:56:54 476
Per B. Myhre Haugaland kraft BIL L 1000
H55-64
1 Mikal Liknes COWI BIL 00:44:20 1000
2 Ivar Kvale Hydro BIL 00:46:54 949
3 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:51:08 864
4 Anfinn Paulsen Gassco BIL 01:13:20 420
Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:47:16 D 0
H65+
1 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:47:41 1000
2 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:48:16 989
3 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:48:18 988
4 Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 00:50:49 938
5 Erling Haavik Haugaland kraft BIL 00:53:07 892
6 Lars Kristian Gjerde Telesport BIL 00:55:29 844
7 Peder Svein Grønås Sjukehuset BIL 01:00:22 747
8 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 01:16:08 431
9 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 01:20:01 354
H18-64-kort
1 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:36:06 1000
2 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:40:36 910
H65-kort
1 Roald Tellnes Telesport BIL 00:42:45 1000
2 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:57:21 708
Erik Wee Sjukehuset BIL 01:29:11 B 0
Tor Roar Pedersen Gassco BIL 00:50:09 D 0
Aktiv-N
1 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL 00:28:37 1000
2 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL 00:31:55 934
3 Aleksander Jørgensen Haugesund IL 00:38:24 805
4 Snorre N. Eikeland Haugesund IL 00:41:26 744
5 Tore Ruset Alne Haugesund IL 00:48:31 602
6 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL 00:49:39 580
7 Tonje Bjerga Vikebygd IL 00:58:40 399
Aktiv-K
1 Tore Ruset Alne Haugesund IL 00:27:30 1000