Banner Image

Løp 2

Dato : 30.03.2017 Løypelegger : Jana-Elena Koser L = Løypelegger
Kart :  Visnes Løypelegger : Sverre Lervik D = Disk
Løyper : 3.1 km / 2.3 km B = Brutt
Deltakere: 49 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Anne Tofte Hydro BIL 01:07:38 1000
Jana-Elena Koser Haugaland kraft BIL L 1000
D42-54
1 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:50:56 1000
2 Anita Sælevik Aibel BIL 00:52:23 971
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:45:32 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:59:38 718
3 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 01:01:07 689
Inger K. Haavik Haugaland kraft BIL 01:13:00 D 0
D18-64-kort
1 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:35:45 1000
2 Elin Østensen Marine Aluminium BIL 00:39:11 932
3 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:49:12 731
4 Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL 00:57:48 559
Bente Monrad Hydro BIL 01:21:27 D 0
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Knut Steffen Kvala HSH BIL 00:30:41 1000
2 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:33:38 941
3 Kristian Sørensen Hydro BIL 00:43:16 749
4 Eivind Kvinge Marine Aluminium BIL 00:46:57 675
5 Geir Johnny Kvalevåg Marine Aluminium BIL 00:58:08 451
H42-54
1 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:28:22 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:31:34 936
3 Per B. Myhre Haugaland kraft BIL 00:38:55 789
4 Jarle Solbakken Statkraft BIL 00:41:15 743
5 Christian Aaserud Gassco BIL 00:46:13 643
6 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:48:09 605
Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:31:41 D 0
Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:56:46 D 0
H55-64
1 Mikal Liknes COWI BIL 00:43:55 1000
2 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:50:51 862
3 Anfinn Paulsen Gassco BIL 00:52:42 825
4 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:56:28 749
H65+
1 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:51:03 1000
2 Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 00:53:27 952
3 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:56:26 893
4 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 01:15:29 512
Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL B
H18-64-kort
1 Erling Haavik Haugaland kraft BIL 00:27:55 1000
2 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:43:00 699
3 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:51:16 533
4 Anders Eie Karmøy kommune BIL 01:12:59 99
Terje Monrad Hydro BIL 01:21:27 D 0
H65-kort
1 Roald Tellnes Telesport BIL 00:42:01 1000
2 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:59:08 658
3 Jakob Fosen Hydro BIL 00:59:51 644
4 Erik Wee Sjukehuset BIL 01:19:34 249
Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 00:42:52 D 0
Sverre Lervik Koperviklærerne BIL L 1000
Aktiv-N
1 Kenneth Westerheim Stord IL 00:28:03 1000
2 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL 00:30:42 947
3 Aleksander Jørgensen Haugesund IL 00:44:41 668
4 Kristina Voll Haugesund IL 00:44:44 667
5 Jostein Baustad Haugesund IL 00:46:54 623