Banner Image

Løp 11

Dato : 08.06.2017 Løypelegger : Lars Petter Knutsen L = Løypelegger
Kart :  Byheiene Sør Løypelegger : Oddrun A Kristensen D = Disk
Løyper : 3.5 km / 2.1 km Einar Sæbø B = Brutt
Deltakere: 40 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Anne Tofte Hydro BIL 01:06:27 1000
D42-54
1 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:48:47 1000
2 Anita Sælevik Aibel BIL 01:03:19 710
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:47:49 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:49:51 960
3 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 00:59:15 772
D18-64-kort
1 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:49:17 1000
2 Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL 01:07:43 632
Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL L 1000
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Kristian Sørensen Hydro BIL 01:01:32 1000
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:34:35 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:35:09 989
3 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:45:28 783
4 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:45:37 780
5 Per B. Myhre Haugaland kraft BIL 00:51:34 661
6 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:54:56 593
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:46:24 1000
2 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:48:19 962
3 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 01:00:11 725
4 Mikal Liknes COWI BIL 01:07:44 574
5 Anfinn Paulsen Gassco BIL 01:13:19 462
H65+
1 Erling Haavik Haugaland kraft BIL 00:42:11 1000
2 Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 00:45:56 925
3 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:47:14 899
4 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:55:45 729
5 Lars Kristian Gjerde Telesport BIL 00:58:04 683
6 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 01:00:13 640
Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL L 1000
H18-64-kort
1 Knut Tindeland Block Wathne 00:35:23 1000
2 Marius Govatsmark Statoil BIL 00:38:45 933
3 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:52:28 659
4 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:57:37 556
5 Ståle Berge Haugaland VGS 01:00:23 500
H65-kort
1 Roald Tellnes Telesport BIL 00:45:53 1000
2 Tor Roar Pedersen Gassco BIL 00:53:25 850
3 Jakob Fosen Hydro BIL 01:06:45 583
4 Erik Wee Sjukehuset BIL 01:16:04 397
Einar Sæbø Haugesund kommune BIL L 1000
Aktiv-N
1 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL 00:34:05 1000
2 Tore Ruset Alne Haugesund IL 00:45:33 771
3 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL 00:47:53 724
4 Kristina Voll Haugesund IL 00:59:36 490
Aktiv-K
1 Tonje Bjerga Vikebygd IL 00:46:52 1000