Banner Image

Løp 10

Dato : 01.06.2017 Løypelegger : Kjetil Fiskå L = Løypelegger
Kart :  Auklandshamn Løypelegger : Hildegunn Solli Kalleland D = Disk
Løyper : 2.9 km / 2.0 km B = Brutt
Deltakere: 37 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 May Alise Hjelmervik Straumøy gård 00:57:43 1000
D42-54
1 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:39:19 1000
2 Anita Sælevik Aibel BIL 00:58:32 616
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:37:02 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:40:58 922
Anne Grutle Straumøy gård 00:57:42 R 1000
D18-64-kort
1 Bente Monrad Hydro BIL 00:38:06 1000
2 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:38:38 990
3 Åshild Fykse Sjukehuset BIL 00:42:16 917
4 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:55:26 654
Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL L 1000
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Kristian Sørensen Hydro BIL 00:34:27 1000
H42-54
1 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:25:52 1000
2 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:33:34 846
3 Per B. Myhre Haugaland kraft BIL 00:37:39 765
4 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:54:09 435
Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL L 1000
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:32:50 1000
2 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:39:31 867
3 Mikal Liknes COWI BIL 00:42:43 803
4 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:45:19 751
5 Anfinn Paulsen Gassco BIL 00:58:34 486
H65+
1 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:34:40 1000
2 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:43:05 832
3 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 00:46:21 767
4 Leif Grutle Straumøy gård 00:51:08 671
5 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 01:20:45 79
H18-64-kort
1 Terje Monrad Hydro BIL 00:38:06 1000
2 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:44:47 867
3 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:52:14 718
4 Ståle Berge Haugaland VGS 00:58:52 585
H65-kort
1 Roald Tellnes Telesport BIL 00:42:40 1000
2 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:43:14 989
3 Tor Roar Pedersen Gassco BIL 00:47:12 910
4 Erik Wee Sjukehuset BIL 01:02:12 610
Jakob Fosen Hydro BIL 00:58:18 B 0
Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 00:36:41 D 0
Aktiv-N
1 Jarle Halland Stord IL 00:36:00 1000
2 Tonje Bjerga Vikebygd IL 00:56:30 590