Banner Image

Løp 1

Dato : 23.03.2017 Løypelegger : Mikal Liknes L = Løypelegger
Kart :  Byheiene-Djupadalen Løypelegger : Magnar Sætre D = Disk
Løyper : 3.2 km / 2.0 km B = Brutt
Deltakere: 44 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Anne Tofte Hydro BIL 01:03:20 1000
D42-54
1 Randi Engløkk Sjukehuset BIL 00:36:44 1000
2 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:41:00 915
3 Anita Sælevik Aibel BIL 00:53:18 669
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:38:14 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:44:18 879
3 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 00:50:42 751
D18-64-kort
1 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:34:56 1000
2 Elin Østensen Marine Aluminium BIL 00:41:36 867
3 Bente Monrad Hydro BIL 00:43:11 835
4 Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL 00:44:55 801
5 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:45:22 792
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:26:08 1000
2 Jan Øivind Holgersen Haugaland kraft BIL 00:38:26 754
3 Kristian Sørensen Hydro BIL 00:38:47 747
4 Eivind Kvinge Marine Aluminium BIL 00:48:01 563
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:26:13 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:27:25 976
3 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:28:45 950
4 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:43:18 659
5 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:44:01 644
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:35:35 1000
2 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:35:52 995
3 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:43:33 841
Mikal Liknes COWI BIL L 1000
H65+
1 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:37:36 1000
2 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:42:59 893
3 Peder Svein Grønås Sjukehuset BIL 00:44:40 859
4 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:45:26 844
5 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 00:48:37 780
6 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 00:51:35 721
7 Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 01:21:28 123
Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 00:46:12 D 0
Magnar Sætre COWI BIL L 1000
H18-64-kort
1 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:36:45 1000
2 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:38:16 970
3 Terje Monrad Hydro BIL 00:43:11 872
4 Anders Eie Karmøy kommune BIL 00:55:43 621
H65-kort
1 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:37:50 1000
1 Roald Tellnes Telesport BIL 00:37:50 1000
3 Jakob Fosen Hydro BIL 00:52:58 698
Aktiv-N
1 Kristina Voll Haugesund IL 00:33:14 1000
2 Tore Ruset Alne Haugesund IL 00:42:59 805
Aktiv-K
1 Tore Ruset Alne Haugesund IL 00:22:45 1000
2 Tonje Bjerga Vikebygd IL 00:31:44 821
3 Åshild Fykse Haugesund IL 00:34:38 763