Banner Image

Løp 8

Dato :

19.05.2016

Løypelegger :

John Arvid Djupesland

L = Løypelegger

Kart :

Høie

Løypelegger :

Sigleif Steinsvåg

D = Disk

Løyper :

3.4 km / 2.0 km

B = Brutt

Deltakere:

45

R = Rekrutteringsbonus

Tid

Poeng

D18-41

1

Anne Tofte

Hydro BIL

01:04:19

1000

D42-54

1

Randi Engløkk

Sjukehuset BIL

00:49:08

1000

2

Solfrid H Thuestad

Tysvær kommune BIL

00:51:30

953

3

Anita Sælevik

Aibel BIL

01:01:15

758

D55+

1

Britt Rameckers

Sjukehuset BIL

00:52:16

1000

2

Inger K. Haavik

Haugaland kraft BIL

01:07:48

690

D18-64-kort

1

Elin Østensen

Marine Aluminium BIL

00:37:04

1000

2

Tove Vinje Paulsen

Gassco BIL

00:40:45

927

3

Hildegunn Solli Kalleland

Karmøy kommune BIL

00:44:09

859

D65-kort

Ingen

H18-41

1

Eivind Kvinge

Marine Aluminium BIL

00:42:22

1000

2

Jan Øivind Holgersen

Haugaland kraft BIL

00:43:56

969

3

Kristian Sørensen

Hydro BIL

00:52:21

801

Sigleif Steinsvåg

Karmøy kommune BIL

L

1000

H42-54

1

Jon Magne Svendsbøe

Statoil BIL

00:29:10

1000

2

Einar Martinsen

Hustvedt & Skeie Transport AS

00:33:44

909

3

Kjetil Fiskå

Thune Biltransport BIL

00:45:31

673

4

Per B. Myhre

Haugaland kraft BIL

00:47:03

643

5

Tor Storesund

Marine Aluminium BIL

00:49:47

588

6

Morten Carlsen

Gassco BIL

01:01:14

359

7

Christian Aaserud

Gassco BIL

01:01:15

R

1000

John Arvid Djupesland

Haugaland kraft BIL

L

1000

H55-64

1

Stein Jarle Helgeland

Jostein Myge BIL

00:34:57

1000

2

Ivar Kvale

Hydro BIL

00:39:08

917

3

Lars Johann Milje

Sjukehuset BIL

00:42:21

852

4

Steinar Lundberg

Marine Aluminium BIL

00:43:02

839

5

Erling Haavik

Haugaland kraft BIL

00:46:18

773

6

Lars Vestvik

Veidekke BIL

00:47:26

751

7

Mikal Liknes

COWI BIL

00:54:23

612

8

Jan Steffensen

Vassbakk & Stol

00:58:29

530

9

Anfinn Paulsen

Gassco BIL

00:59:21

512

H65+

1

Sigved Gramstad

Sjukehuset BIL

00:45:57

1000

2

Arne Stakkestad

Jostein Myge BIL

00:46:22

992

3

Knut Bendik Kvala

Sjukehuset BIL

00:50:02

919

4

Ingvald Vika

Sjukehuset BIL

00:58:14

755

5

Lars Kristian Gjerde

Telesport BIL

00:58:34

748

6

Lars Petter Knutsen

ConocoPhillips BIL

01:11:33

488

7

Roald Tellnes

Telesport BIL

01:12:42

465

H18-64-kort

1

Knut Tindeland

Block Wathne

00:24:25

1000

2

Karl Johan Rød

Marine Aluminium BIL

00:31:55

850

3

Oddvar Huglen

Sunnhordland kraft BIL

00:33:52

811

H65-kort

1

Sverre Lervik

Koperviklærerne BIL

00:33:36

1000

2

Einar Sæbø

Haugesund kommune BIL

00:46:28

743

3

Erik Wee

Sjukehuset BIL

00:58:16

507

Aktiv-N

1

Johannes Djupesland

Haugesund IL

00:34:37

1000

2

Kristina Voll

Haugesund IL

00:39:23

905

3

Aleksander Jørgensen

Haugesund IL

00:40:13

888

4

Magnus Engløkk

Haugesund IL

00:47:10

749