Banner Image

Løp 14

Dato : 25.08.2016 Løypelegger : Sverre Lervik L = Løypelegger
Kart :  Brakahaug Løypelegger : Jana-Elena Koser D = Disk
Løyper : 3.2 km / 2.1 km B = Brutt
Deltakere: 46 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Anne Tofte Hydro BIL 01:05:53 1000
2 Anita Nicolaysen Karmsund BIL 01:14:50 821
Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL B 0
Jana-Elena Koser Haugaland kraft BIL L 1000
D42-54
1 Anita Sælevik Aibel BIL 01:01:09 1000
2 Solfrid H Thuestad Tysvær kommune BIL 01:05:39 910
D55+
1 Olga Våg Sjukehuset BIL 01:11:32 1000
2 Inger K. Haavik Haugaland kraft BIL 01:19:36 839
3 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 01:20:03 830
D18-64-kort
1 Valborg Harkmark Lie Sjukehuset BIL 00:41:23 1000
2 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:44:12 944
3 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:56:27 699
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:34:00 1000
2 Kristian Sørensen Hydro BIL 00:43:40 807
3 Eivind Kvinge Marine Aluminium BIL 00:55:38 568
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:32:28 1000
2 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:38:59 870
3 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:47:34 698
4 Morten Carlsen Gassco BIL 01:07:13 305
5 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 01:10:14 245
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:39:00 1000
2 Stein Jarle Helgeland Jostein Myge BIL 00:39:11 997
3 Erling Haavik Haugaland kraft BIL 00:47:16 835
4 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:48:50 804
5 Wigard Nilsen Sjukehuset BIL 00:51:10 757
6 Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 00:57:02 640
7 Mikal Liknes COWI BIL 00:57:58 621
8 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 01:04:27 491
9 Oskar Bjelland Hydro BIL 01:16:01 260
Anfinn Paulsen Gassco BIL B 0
H65+
1 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:44:59 1000
2 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:54:58 801
3 Lars Kristian Gjerde Telesport BIL 00:56:25 772
4 Roald Tellnes Telesport BIL 00:58:56 721
5 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 01:03:29 630
6 Peder Svein Grønås Sjukehuset BIL 01:09:37 508
H18-64-kort
1 Knut Tindeland Block Wathne 00:31:13 1000
2 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:41:29 795
H65-kort
1 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 00:45:55 1000
2 Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 00:55:38 806
3 Tor Roar Pedersen Gassco BIL 00:59:25 730
4 Jakob Fosen Hydro BIL 01:01:06 697
5 Erik Wee Sjukehuset BIL 01:02:05 677
Sverre Lervik Koperviklærerne BIL L 1000
Aktiv-N
1 Snorre N. Eikeland Haugesund IL 00:39:37 1000
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL 00:44:47 897
3 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL 01:18:06 231
Aktiv-K
Tiril Olaussen Haugesund IL 01:03:09 D 0