Banner Image

Løp 13

Dato : 18.08.2016 Løypelegger : Erling Haavik L = Løypelegger
Kart :  Byheiene Nord Løypelegger : Inger K. Haavik D = Disk
Løyper : 3.3 km / 2.6 km B = Brutt
Deltakere: 45 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Anne Tofte Hydro BIL 01:27:03 1000
Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL 00:53:29 D 0
D42-54
1 Randi Engløkk Sjukehuset BIL 00:54:47 1000
2 Anita Sælevik Aibel BIL 01:07:52 739
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:50:53 1000
2 Anne Grutle Straumøy gård 01:07:01 678
3 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 01:25:15 313
Inger K. Haavik Haugaland kraft BIL L 1000
D18-64-kort
1 Valborg Harkmark Lie Sjukehuset BIL 00:46:23 1000
2 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 01:05:47 612
3 Elin Østensen Marine Aluminium BIL 01:17:40 375
4 Hilde Brandal Vardafjell VGS 01:19:01 348
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Sigleif Steinsvåg Karmøy kommune BIL 00:49:49 1000
2 Eivind Kvinge Marine Aluminium BIL 01:23:56 318
3 Kristian Sørensen Hydro BIL 01:38:03 36
H42-54
1 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:39:45 1000
2 Erik Engløkk Politiet BIL 00:54:47 700
3 John Arvid Djupesland Haugaland kraft BIL 00:56:31 665
4 Erik Vie Haugesundlærerne BIL 00:57:20 649
5 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 01:03:24 527
6 Per B. Myhre Haugaland kraft BIL 01:04:15 510
H55-64
1 Ivar Kvale Hydro BIL 00:50:38 1000
2 Stein Jarle Helgeland Jostein Myge BIL 00:54:12 929
3 Steinar Lundberg Hydro BIL 00:56:41 879
4 Lars Vestvik Veidekke BIL 01:10:24 605
5 Lars Johann Milje Sjukehuset BIL 01:12:35 561
6 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 01:20:55 395
7 Anfinn Paulsen Gassco BIL 01:38:13 49
Mikal Liknes COWI BIL 01:11:51 B 0
Erling Haavik Haugaland kraft BIL L 1000
H65+
1 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:50:56 1000
2 Peder Svein Grønås Sjukehuset BIL 01:03:34 748
3 Roald Tellnes Telesport BIL 01:32:15 174
4 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 01:41:35 0
H18-64-kort
1 Oddvar Huglen Sunnhordland kraft BIL 00:51:45 1000
2 Knut Tindeland Block Wathne 00:54:22 948
3 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 01:18:49 459
4 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 01:19:00 R 1000
H65-kort
1 Fredrik Bjørnberg Karmøy Winch BIL 01:19:56 1000
2 Jakob Fosen Hydro BIL 01:24:56 900
3 Einar Sæbø Haugesund kommune BIL 01:29:42 805
Sverre Lervik Koperviklærerne BIL 01:16:37 B 0
Tor Roar Pedersen Gassco BIL 01:22:37 B 0
Aktiv-N
1 Kenneth Westerheim Stord IL 00:34:17 1000
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL 00:48:05 724
3 Snorre N. Eikeland Haugesund IL 00:52:56 627
Aktiv-K
1 Magnus Engløkk Haugesund IL 00:37:35 1000