Banner Image

Løp 10

Dato :

02.06.2016

Løypelegger :

Britt Rameckers

L = Løypelegger

Kart :

Kyststien

Løypelegger :

Lars Johann Milje

D = Disk

Løyper :

3.1 km / 2.5 km

B = Brutt

Deltakere:

45

Sprintløp

R = Rekrutteringsbonus

Tid

Poeng

D18-41

1

Jana-Elena Koser

Haugaland kraft BIL

00:27:25

1000

2

Anne Tofte

Hydro BIL

00:30:51

932

D42-54

1

Solfrid H Thuestad

Haugesund kommune BIL

00:30:14

1000

2

Anita Sælevik

Aibel BIL

00:33:35

933

D55+

1

Ingrid Lindaas

Sjukehuset BIL

00:30:22

1000

2

Olga Våg

Sjukehuset BIL

00:30:33

997

3

Inger K. Haavik

Haugaland kraft BIL

00:36:47

872

Britt Rameckers

Sjukehuset BIL

L

1000

D18-64-kort

1

Elin Østensen

Marine Aluminium BIL

00:32:46

1000

2

Tove Vinje Paulsen

Gassco BIL

00:35:07

953

D65-kort

Ingen

H18-41

1

Kristian Sørensen

Hydro BIL

00:25:26

1000

2

Eivind Kvinge

Marine Aluminium BIL

00:27:22

962

3

Anders Kallevik

Haugaland kraft BIL

00:28:53

931

H42-54

1

Jon Magne Svendsbøe

Statoil BIL

00:20:33

1000

2

Einar Martinsen

Hustvedt & Skeie Transport AS

00:20:52

994

3

John Arvid Djupesland

Haugaland kraft BIL

00:23:21

944

4

Kjetil Fiskå

Thune Biltransport BIL

00:27:56

853

5

Morten Carlsen

Gassco BIL

00:29:48

815

6

Per B. Myhre

Aibel BIL

00:29:54

813

7

Tor Storesund

Marine Aluminium BIL

00:30:31

801

8

Christian Aaserud

Gassco BIL

00:30:32

801

H55-64

1

Stein Jarle Helgeland

Jostein Myge BIL

00:24:15

1000

2

Ivar Kvale

Hydro BIL

00:25:57

966

3

Mikal Liknes

COWI BIL

00:26:08

963

4

Steinar Lundberg

Hydro BIL

00:27:13

941

5

Erling Haavik

Haugaland kraft BIL

00:28:29

916

6

Lars Vestvik

Veidekke BIL

00:32:02

845

7

Anfinn Paulsen

Gassco BIL

00:37:25

737

Lars Johann Milje

Sjukehuset BIL

L

1000

H65+

1

Knut Bendik Kvala

Sjukehuset BIL

00:29:55

1000

2

Arne Stakkestad

Jostein Myge BIL

00:30:21

992

3

Sigved Gramstad

Sjukehuset BIL

00:34:21

912

4

Roald Tellnes

Telesport BIL

00:36:33

868

5

Lars Petter Knutsen

ConocoPhillips BIL

00:40:39

786

H18-64-kort

1

Knut Tindeland

Block Wathne

00:24:30

1000

2

Karl Johan Rød

Marine Aluminium BIL

00:31:11

867

3

Oddvar Huglen

Sunnhordland kraft BIL

00:36:27

761

H65-kort

1

Sverre Lervik

Koperviklærerne BIL

00:36:58

1000

2

Einar Sæbø

Haugesund kommune BIL

00:38:42

966

3

Erik Wee

Sjukehuset BIL

00:52:19

693

4

Jakob Fosen

Hydro BIL

00:54:43

645

5

Einar Vestvik

Rederiene BIL

01:15:00

240

Aktiv-N

1

Sigurd Paulsen Vie

Haugesund IL

00:21:33

1000

2

Snorre N. Eikeland

Haugesund IL

00:25:18

925

3

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL

00:26:24

903

4

Grethe Paulsen Vie

Haugesund IL

00:33:58

752

Aktiv-K

1

Mari Grønlund

Haugesund IL

00:36:10

1000