Banner Image

Løp 9

Dato : 04.06.2015 Løypelegger : Stein Jarle Helgeland L = Løypelegger
Kart :  Vormedal Løypelegger : Wigard Nilsen D = Disk
Løyper : 2.9 km / 2.0 km B = Brutt
Deltakere: 45 R = Rekrutteringsbonus
Tid Poeng
D18-41
1 Ingrid Eggen Karmøy kommune BIL 00:36:25 1000
2 Oddrun Anglevik Kristensen Marine Aluminium BIL 00:45:06 827
3 Hildegunn Solli Kalleland Karmøy kommune BIL 00:53:39 656
D42-54
1 Solfrid H Thuestad Tysvær kommune BIL 00:32:08 1000
2 Birgitte Torbjørnsen Idrett Utan Alkohol 00:36:54 905
3 Kjersti H Bjerga Normisjon 00:38:06 881
4 Anita Sælevik Aibel BIL 00:40:05 841
5 Borghild Hervik Hansen Bouvet BIL 00:41:51 806
D55+
1 Ingrid Lindaas Sjukehuset BIL 00:36:51 1000
2 Olga Våg Sjukehuset BIL 00:41:26 909
3 Britt Rameckers Sjukehuset BIL 00:43:24 869
D18-64-kort
1 Jana-Elena Koser Haugaland kraft BIL 00:26:37 1000
2 Sølvi Enoksen Hydro BIL 00:34:16 847
3 Elin Østensen Marine Aluminium BIL 00:36:43 798
4 Tove Vinje Paulsen Gassco BIL 00:47:41 579
D65-kort
Ingen
H18-41
1 Knut Steffen Kvala HSH BIL 00:24:36 1000
H42-54
1 Jon Magne Svendsbøe Statoil BIL 00:22:12 1000
2 Einar Martinsen Hustvedt & Skeie Transport AS 00:23:19 978
3 Kjetil Fiskå Thune Biltransport BIL 00:31:13 820
4 Lars Vestvik Veidekke BIL 00:33:50 768
5 Per B. Myhre Haugaland kraft BIL 00:36:13 720
6 Tor Storesund Marine Aluminium BIL 00:37:49 688
H55-64
1 Erling Haavik Haugaland kraft BIL 00:31:00 1000
2 Magnar Sætre COWI BIL 00:32:55 962
3 Jan Steffensen Vassbakk & Stol 00:35:33 909
4 Mikal Liknes COWI BIL 00:35:38 908
5 Steinar Lundberg Marine Aluminium BIL 00:36:58 881
6 Oskar Bjelland Hydro BIL 00:45:18 714
Stein Jarle Helgeland Jostein Myge BIL L 1000
Wigard Nilsen Sjukehuset BIL L 1000
H65+
1 Knut Bendik Kvala Sjukehuset BIL 00:33:04 1000
2 Arne Stakkestad Jostein Myge BIL 00:34:00 982
3 Lars Kristian Gjerde Telesport BIL 00:34:58 962
4 Sigved Gramstad Sjukehuset BIL 00:35:01 961
5 Lars Petter Knutsen ConocoPhillips BIL 00:47:30 712
H18-64-kort
1 Knut Tindeland Block Wathne 00:23:12 1000
2 Karl Johan Rød Marine Aluminium BIL 00:31:36 832
3 Einar Lindø Haugaland kraft BIL 00:32:15 819
4 Oddvar Huglen Haugaland kraft BIL 00:41:52 627
H65-kort
1 Sverre Lervik Koperviklærerne BIL 00:36:00 1000
2 Jakob Fosen Hydro BIL 00:41:40 887
3 Erik Wee Sjukehuset BIL 00:54:01 640
Aktiv-N
1 Kenneth Westerheim Stord IL 00:21:26 1000
2 Johannes Djupesland Haugesund IL 00:29:53 831
3 Aleksander Jørgensen Haugesund IL 00:49:29 439
Aktiv-K
1 Ann Charlotte Kvala Haugesund IL 00:35:24 1000
2 Tonje Bjerga Vikebygd IL 00:45:30 798