Banner Image

Løp 4

Dato :

30.04.2015

Løypelegger :

Knut B Kvala

L = Løypelegger

Kart :

Lindøy

Løypelegger :

Arne Stakkestad

D = Disk

Løyper :

3.1 km / 1.7 km

B = Brutt

Deltakere:

44

R = Rekrutteringsbonus

Tid

Poeng

D18-41

1

Oddrun Anglevik Kristensen

Marine Aluminium BIL

00:59:25

1000

2

Anita Nicolaysen

Karmsund BIL

01:00:12

985

3

Hildegunn Solli Kalleland

Karmøy kommune BIL

01:10:00

789

D42-54

1

Kjersti H Bjerga

Normisjon

00:45:49

1000

2

Borghild Hervik Hansen

Bouvet BIL

00:54:58

817

3

Anita Sælevik

Aibel BIL

00:55:37

804

D55+

1

Ingrid Lindaas

Sjukehuset BIL

00:45:18

1000

2

Britt Rameckers

Sjukehuset BIL

00:55:31

796

3

Olga Våg

Sjukehuset BIL

00:57:38

754

4

Inger K. Haavik

Haugaland kraft BIL

01:02:19

660

5

Anne Grutle

Straumøy gård

01:13:01

446

D18-64-kort

1

Jana-Elena Koser

Haugaland kraft BIL

00:25:26

1000

2

Elin Østensen

Marine Aluminium BIL

00:39:37

717

3

Tove Vinje Paulsen

Gassco BIL

00:53:12

445

D65-kort

Ingen

H18-41

1

Sigleif Steinsvåg

Karmøy kommune BIL

00:31:13

1000

H42-54

1

Jon Magne Svendsbøe

Statoil BIL

00:29:35

1000

2

Einar Martinsen

Hustvedt & Skeie Transport AS

00:33:30

922

3

Lars Vestvik

Veidekke BIL

00:42:05

750

4

Kjetil Fiskå

Thune Biltransport BIL

00:43:30

722

5

Per B. Myhre

Haugaland kraft BIL

00:44:29

702

6

Erik Vie

Haugesund IL

00:45:35

680

7

Tor Storesund

Marine Aluminium BIL

00:56:50

455

H55-64

1

Stein Jarle Helgeland

Jostein Myge BIL

00:34:02

1000

2

Ivar Kvale

Hydro BIL

00:38:59

901

3

Erling Haavik

Haugaland kraft BIL

00:44:22

794

4

Steinar Lundberg

Marine Aluminium BIL

00:44:30

791

5

Arthur Lind

Statoil BIL

00:44:42

787

6

Jan Steffensen

Vassbakk & Stol

00:54:06

599

7

Lars Johann Milje

Sjukehuset BIL

00:56:42

547

8

Anfinn Paulsen

Gassco BIL

01:04:05

399

9

Terje Monrad

Hydro BIL

01:09:23

293

H65+

1

Roald Tellnes

Telesport BIL

00:53:16

1000

2

Fredrik Bjørnberg

Karmøy Winch BIL

01:01:02

845

Arne Stakkestad

Jostein Myge BIL

L

1000

Knut Bendik Kvala

Sjukehuset BIL

L

1000

H18-64-kort

1

Knut Tindeland

Block Wathne

00:27:42

1000

2

Karl Johan Rød

Marine Aluminium BIL

00:31:39

921

Anders Eie

Karmøy kommune BIL

00:45:41

D

0

-135

Oddvar Huglen

Haugaland kraft BIL

00:48:15

D

0

-133

H65-kort

1

Jakob Fosen

Hydro BIL

00:46:00

1000

2

Erik Wee

Sjukehuset BIL

01:03:55

642

3

Einar Sæbø

Haugesund kommune BIL

01:04:57

621

Tor Roar Pedersen

Gassco BIL

B

0

Aktiv-N

1

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL

00:41:25

1000

2

Kristina Voll

Haugesund IL

00:42:19

982

Aktiv-K

1

Marius Myhre Sælevik

Haugesund IL

00:33:31

1000