Banner Image

Løp 2

 

Dato :

16.04.2015

Løypelegger :

Kåre Vold

L = Løypelegger

Kart :

Veamarka

Løypelegger :

Tor Storesund

D = Disk

Løyper :

3.7 km / 2.3 km

B = Brutt

Deltakere:

42

R = Rekrutteringsbonus

Tid

Poeng

D18-41

1

Ingrid Eggen

Karmøy kommune BIL

00:50:00

1000

2

Randi Mørkrid

Hydro BIL

01:13:23

533

3

Hildegunn Solli Kalleland

Karmøy kommune BIL

01:17:59

441

D42-54

1

Kjersti H Bjerga

Normisjon

00:56:36

1000

2

Borghild Hervik Hansen

Bouvet BIL

01:12:36

680

D55+

1

Ingrid Lindaas

Sjukehuset BIL

00:48:37

1000

2

Anne Grutle

Straumøy gård

01:04:16

687

3

Inger K. Haavik

Haugaland kraft BIL

01:04:24

685

D18-64-kort

1

Jana-Elena Koser

Haugaland kraft BIL

00:35:05

1000

Elin Østensen

Marine Aluminium BIL

00:58:15

D

0

-137

D65-kort

Ingen

H18-41

1

Sigleif Steinsvåg

Karmøy kommune BIL

00:35:52

1000

H42-54

1

Jon Magne Svendsbøe

Statoil BIL

00:33:27

1000

2

John Arvid Djupesland

Haugaland kraft BIL

00:35:12

965

3

Einar Martinsen

Hustvedt & Skeie Transport AS

00:38:55

891

4

Lars Vestvik

Veidekke BIL

00:44:18

783

5

Kjetil Fiskå

Thune Biltransport BIL

00:55:37

557

6

Per Helge Knutsen

Kopervik IL

01:09:48

273

Tor Storesund

Marine Aluminium BIL

L

1000

H55-64

1

Stein Jarle Helgeland

Jostein Myge BIL

00:39:10

1000

2

Ivar Kvale

Hydro BIL

00:41:16

958

3

Arthur Lind

Statoil BIL

00:41:56

945

4

Erling Haavik

Haugaland kraft BIL

00:43:26

915

5

Steinar Lundberg

Marine Aluminium BIL

00:44:42

890

6

Magnar Sætre

COWI BIL

00:48:07

821

7

Jan Steffensen

Vassbakk & Stol

00:49:14

799

8

Oskar Bjelland

Hydro BIL

01:03:19

517

9

Terje Monrad

Hydro BIL

01:18:10

220

H65+

1

Arne Stakkestad

Jostein Myge BIL

00:44:27

1000

2

Lars Kristian Gjerde

Telesport BIL

00:50:24

881

3

Knut Bendik Kvala

Sjukehuset BIL

00:52:41

836

3

Sigved Gramstad

Sjukehuset BIL

00:52:41

836

5

Roald Tellnes

Telesport BIL

01:08:11

526

H18-64-kort

1

Knut Tindeland

Block Wathne

00:31:39

1000

2

Karl Johan Rød

Marine Aluminium BIL

00:44:50

737

3

Oddvar Huglen

Haugaland kraft BIL

00:44:58

734

4

Anders Eie

Karmøy kommune BIL

00:57:50

477

5

Gunnar Buvik

Siemens BIL

01:07:03

292

H65-kort

1

Sverre Lervik

Koperviklærerne BIL

00:42:39

1000

2

Einar Sæbø

Haugesund kommune BIL

00:49:23

866

3

Tor Roar Pedersen

Gassco BIL

00:51:09

830

Kåre Vold

Hydro BIL

L

1000

Aktiv-N

1

Erik Nesse

Haugesund IL

00:53:45

1000

2

Aleksander Jørgensen

Haugesund IL

01:01:54

837

3

Henrik Nesse

Haugesund IL

01:09:12

691