Banner Image

Løp 10

Dato :

11.06.2015

Løypelegger :

Ivar Kvale

L = Løypelegger

Kart :

Årabrot

Løypelegger :

Sigved Gramstad

D = Disk

Løyper :

B = Brutt

Deltakere:

44

R = Rekrutteringsbonus

Tid

Poeng

D18-41

1

Ingrid Eggen

Karmøy kommune BIL

00:45:55

1000

2

Oddrun Anglevik Kristensen

Marine Aluminium BIL

01:11:05

497

D42-54

1

Anita Sælevik

Aibel BIL

00:53:33

1000

2

Solfrid H Thuestad

Tysvær kommune BIL

00:55:35

960

D55+

1

Ingrid Lindaas

Sjukehuset BIL

00:44:12

1000

D18-64-kort

1

Elin Østensen

Marine Aluminium BIL

01:06:02

1000

D65-kort

Ingen

H18-41

1

Knut Steffen Kvala

HSH BIL

00:31:38

1000

2

Sigleif Steinsvåg

Karmøy kommune BIL

00:33:50

956

H42-54

1

Einar Martinsen

Hustvedt & Skeie Transport AS

00:32:41

1000

2

John Arvid Djupesland

Haugaland kraft BIL

00:35:33

943

3

Kjetil Fiskå

Thune Biltransport BIL

00:43:05

792

4

Tor Storesund

Marine Aluminium BIL

00:46:38

721

5

Per B. Myhre

Haugaland kraft BIL

00:49:10

671

6

Christian Aaserud

Gassco BIL

00:54:45

559

7

Lars Vestvik

Veidekke BIL

00:57:58

495

H55-64

1

Stein Jarle Helgeland

Jostein Myge BIL

00:37:59

1000

2

Erling Haavik

Haugaland kraft BIL

00:39:33

969

3

Mikal Liknes

COWI BIL

00:45:33

849

4

Magnar Sætre

COWI BIL

00:47:34

809

5

Jan Steffensen

Vassbakk & Stol

00:55:33

649

Ivar Kvale

Hydro BIL

L

1000

H65+

1

Arne Stakkestad

Jostein Myge BIL

00:40:29

1000

2

Knut Bendik Kvala

Sjukehuset BIL

00:44:56

911

3

Lars Kristian Gjerde

Telesport BIL

00:47:58

851

4

Roald Tellnes

Telesport BIL

00:49:22

823

5

Fredrik Bjørnberg

Karmøy Winch BIL

00:57:04

669

6

Lars Petter Knutsen

ConocoPhillips BIL

01:01:00

590

Leif Grutle

Straumøy gård

00:51:14

D

0

Sigved Gramstad

Sjukehuset BIL

L

1000

H18-64-kort

1

Knut Tindeland

Block Wathne

00:26:17

1000

2

Karl Johan Rød

Marine Aluminium BIL

00:29:55

928

H65-kort

1

Sverre Lervik

Koperviklærerne BIL

00:36:58

1000

2

Tor Roar Pedersen

Gassco BIL

00:37:59

980

3

Einar Sæbø

Haugesund kommune BIL

00:40:02

939

4

Jakob Fosen

Hydro BIL

00:43:09

877

Aktiv-N

1

Kenneth Westerheim

Stord IL

00:27:55

1000

2

Johannes Djupesland

Haugesund IL

00:37:29

809

3

Jarle Halland

Stord IL

00:38:38

786

4

Martin Kvale

Haugesund IL

00:41:35

727

5

Therese Sæbøvik

Sandnes IL

00:51:10

535

6

Jostein Baustad

Haugesund IL

00:51:15

534

7

Grethe Paulsen Vie

Haugesund IL

01:10:53

141

Kristina Voll

Haugesund IL

00:43:46

D

0

Aktiv-K

1

Marius Myhre Sælevik

Haugesund IL

00:37:59

1000

2

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL

00:44:25

872

3

Ann Charlotte Kvala

Haugesund IL

00:54:53

662