Banner Image

O-løp 2015

Via menyen til venstre kan du finne resultater for det enkelte o-løp i sesongen.

Nr

Dato

Løypeleggere

BIL

Kart

Startsted

1

09.apr

Magnar Sætre

Cowi BIL

Haraldsvang

Paviljongen

Mikal Liknes

Cowi BIL

2

16.apr

Kåre Vold

Hydro BIL

Veamarka

Brekkevatnet

Tor Storesund

Marine Aluminium

3

23.apr

Brit Rameckers

Sykehuset BIL

Byheiene Sør / Djupadalen

Djupadalen / O-hytta / Stemmen

Lars Johan Milje

Sykehuset BIL 

Postplukk

4

30.apr

Arne Stakkestad

Jostein Myge BIL

Lindøy

Lindøy

Knut B. Kvala 

Sjukehuset BIL

5

07.mai

John Magne Svendsbøe

Statoil

Malasetv.

Svendsbø

Einar Martinsen 

Hustveit & Skeie

6

13.mai

Jan Steffensen

Vassbakk & Stol

Byheiene Sør

Steinsfjellet

Solfrid H. Thuestad

Tysvær komm. BIL

7

21.mai

Olga Våg

Sykehuset BIL

Auklandshamn

Auklandshamn

Ingrid Lindaas

Sykehuset BIL

8

28.mai

John Arvid Djupesland

Haugaland Kraft Karmøy kommune BIL

Aksnes/Eike

Hest

Sigleif Steinsvåg

9

04.jun

Stein Jarle Helgeland

Jostein Myge BIL

Vormedal

Vormedal skole /

Wigard Nilsen

Sykehuset BIL

Norheim skole ?

10

11.jun

Ivar Kvale

Hydro BIL

Årabrot

Årabrot

Sigved Gramstad

Sykehuset BIL

11

18.jun

Erling Haavik

Haugaland Kraft

Mykje skole

Mykje skole

Inger Haavik

Haugaland Kraft

Makro-o-løp

12

20.aug

Kjetil Fiskå

Thune Biltransport

Ryvarden

Mølstrevåg / Vandaskog

Hildegunn Solli Kalleland

Karmøy kommune

13

27.aug

Anita Sælevik

Aibel BIL

Byheiene Nord

Nuten / Ridesenteret

Per B. Myhre

Haugaland Kraft BIL

14

03.sep

Sverre Lervik

Koperviklærerne

Høie Vest

Kallevik

Oskar Bjelland

Hydro BIL

15

10.sep

Steinar Lundberg

Marine Aluminium

Stangelandsmarka

Parkeringsplass ved Liarlund

Karl Johan Rød

Marine Aluminium

16

17.sep

Lars Kristian Gjerde

Telesport

Hagland

Hagland

Erik Wee

Sykehuset BIL

17

24.sep

Fredrik Bjørnberg

Karmøy Winch BIL

Blikshavn

Burmavegen

Jakob Fosen

Hydro BIL

18

01.okt

Lars Petter Knutsen

Conocophillips

Brakahaug skole

Brakahaug skole

Einar Sæbø

Haugesund komm.

Sprintløp

19

08.okt

Knut Steffen Kvala

Haugesund IL

Byheiene Sør

Steinsfjellet

Johannes Djupesland

Haugesund IL

BIN-Mesterskap

20

15.okt

Lars Vestvik

Veidekke BIL

Byheiene Nord

Kattanakk

Jan Øivind Holgersen

Haugaland Kraft BIL

21

22.okt

John Arne Bauge

Haugesunds Avis

Bjørgene

Bjørgene

Roald Tellnes

Telesport

Fellesstart